Dezinfekce proti koronaviru - Covid19

koronavirus dezinfekce covid19
koronavirus dezinfekce covid19
dezinfekce proti koronaviru 1
dezinfekce proti koronaviru 2
dezinfekce proti koronaviru 3
dezinfekce na koronavirus 1
dezinfekce na koronavirus 2
dezinfekce na koronavirus 3
dezinfekce
dezinfekce proti koronaviru 5
dezinfekce proti koronaviru 6

Je účinná dezinfekce proti koronaviru?

Odpověď je jasná: Ano, je účinná!

Dezinfekce proti koronaviru - s bojem proti virům má naše firma mnohaleté zkušenosti, a proto Vám může v rámci prevence proti přenosu virové nákazy pod názvem Covid19 poskytnout tyto služby:

  • dezinfekce bytových domů, rodinných domů, a jiných soukromých obytných prostor, včetně komerčních jakými jsou kanceláře, veřejné prostory, provozovny, výrobní haly, sklady, zdravotnická zařízení stejně jako veterinární kliniky, atd…
  • dezinfekce veškerých dopravních prostředků jakými jsou vlaky, autobusy, metro, tramvaje, trolejbusy,letadla, ale i dezinfekce nejen osobních automobilů
  • dezinfekce výrobních objektů tak i zemědělských objektů
  • zkrátka veškeré dezinfekce povrchů proti koronaviru

Dezinfekce proti koronaviru

Dezinfekce na koronavirus je proces vedoucí k ničení virů a mikroorganismů pomocí chemických a fyzikálních metod. Nyní se provádí hlavně kvůli aktuálně zvýšeným nárokům na hygienu z důvodu minimalizace či úplného zamezení výskytu infekce pod názvem Covid19. Dezinfekci lze také definovat jako čištění předmětů, a tím předcházení a šíření virů, které mohou infekci způsobit.

K samotné dezinfekci je nezbytný výrobek obsahující dezinfekční látku a určený k dezinfekci se nazývá dezinfekční přípravek či dezinfekční prostředek, tedy činidlo, které se aplikuje na neživé předměty za účelem zničení virů či mikroorganismů. Tím se zásadně liší od případných antibiotik, neboť dezinfekce je proces s aplikováním pouze pro vnější použití!

Použitím dezinfekce dochází k ničení virů a mikroorganismů, kdy v případě virů dojde k rozložení jejich buněčné stěny, a tím k bezpečné likvidaci samotného viru.

Účinnou obranou proti přenosu koronaviru 2019-nCoV v současné době, je kromě dodržování základních hygienických pravidel, jedině dezinfekce a dezinfikování! 

Ochrana před koronavirem na 10 způsobů?

To je hlavně účinná dezinfekce proti koronaviru, a s ní spojená dezinfekce povrchů proti koronaviru.

Zde máte deset základních bodů, které jsou pro Vás v boji proti koronaviru prospěšné:

1. Dezinfekce proti koronaviru - cestování

Úřady v první řadě doporučují omezit cestování, a když už je z jakéhokoli důvodu nevyhnutelné, vyhnout se hlavně ohniskům nákazy. Ministerstvo zahraničních věcí jako ochranu před Covid19 vydalo lidem doporučení, aby se až do vyřešení sanitární situace, vyhnuli zasaženým lokalitám.

Opatření jsou platná zvlášť pro místa nacházející se nyní v izolaci, proto je není možné navštěvovat, ani opustit. V opačném případě při porušení těchto pravidel, hrozí vysoké pokuty a dokonce trestní stíhání. Situace je kontrolována bezpečnostními složkami. 

Ano, i taková opatření jsou bezesporu nutná. My však raději tomuto předcházíme prováděním účinné dezinfekce proti koronaviru, a zabýváme se s tím spojenou dezinfekcí povrchů proti koronaviru.

2. Dezinfekce proti koronaviru - nejen na letištích

V souvislosti se samotným šířením koronaviru se speciální pravidla vztahují na veškerý  provoz na letištích, cestováním, a pohybem mimo domov vůbec. 

Zabýváme se dezinfekcí veškerých dopravních prostředků jakými jsou vlaky, autobusy, metro, tramvaje, trolejbusy, letadel, ale i dezinfekcí osobních automobilů s použitím dezinfekce na koronavirus.

3. Dezinfekce proti koronaviru - není rouška jako rouška

Situace ohledně koronaviru zapříčinila, že v lékárnách začal být nedostatek roušek, které lidé skupovali, aby se ochránili před infekcí. Roušky jsou však prospěšné zejména v případě, aby člověk, který je již pozitivní na nemoc, tuto nešířil dál kapénkovou cestou na ostatní kolem sebe. Běžné papírové roušky tedy více ochrání okolí před člověkem s rouškou, který by mohl být infekční, než daného člověka s rouškou před nakaženými kolem něj. 

Podle lékárnické komory by lidé měli být upozorněni především na rozdíl mezi rouškou a respirátorem, který je opatřen speciálním a vyměnitelným filtrem. Zdravého jedince před infekcí rouška neochrání, k tomu je účinnější respirátor vybaven třídou FFP3.

Avšak nejúčinnější je, účinná dezinfekce proti koronaviru!

4. Dezinfekce proti koronaviru - chraňte okolí!

Koronavirus a jeho šíření se, to je nyní realita. Ale i tato skutečnost může vést ke spoustě sice mylných případů, kdy se lidé již obávají koronaviru, zatímco trpí chřipkou. Jenže ve všech těchto případech i dezinfekce proti koronaviru je více než na místě. A my jsme na Vámi určené místo schopni přijet do 2 hodin od Vašeho zavolání!

5. Dodržujte hygienu - dezinfekce na koronavirus

Koronavirus se přenáší zejména kapénkovou cestou. Nejčastěji zasahuje sliznice horních a dolních cest dýchacích. Inkubační doba se pohybuje v rozmezí od jednoho týdne až do čtrnácti dnů. Týden od nakažení se nemoc projeví horečkami, které neustupují. Dostavit se mohou projevy kašle, tak i nepříjemné pocity, bolesti kloubů a svalů. Proto je důležité dbát na hygienu, a to především častou a pečlivou hygienu rukou. Zdravotníci doporučují i používání dezinfekce na koronavirus v takových případech za velmi žádoucí. Například pokud došlo ke kontaktu s lidmi, kteří vykazovaly akutní respirační obtíže.

6. Mimo dav - dezinfekce koronavirus

Nákaza se šíří snadněji při velkém množství lidí, kteří se pohybují v uzavřeném prostoru, a jsou spolu v úzkém vzájemném kontaktu. Odborníci proto doporučují vyhýbat přeplněným dopravním prostředkům, nákupním centrům nebo jakýmkoliv akcím s velkým počtem lidí. Ale i takové situaci se vždy nedá v běžném životě vyhnout, a proto jsme připraveni ve veřejném prostoru provést účinnou dezinfekci proti koronaviru!

7. Omezte kontakt s nemocným - dezinfekce na koronavirus

Doporučení, které by mělo být samozřejmé, přesto lidé jej velmi podceňují. Zjevně nemocným lidem je víc než jen vhodné, se pokud možno včas vyhnout. Pokud vykazuje někdo ve Vaší blízkosti příznaky respirační choroby, je zapotřebí i prostor vyčistit, nejlépe s použitím dezinfekce na koronavirus.

8. Pozor na kašel! - dezinfekce povrchů proti koronaviru

Pro boj proti koronaviru je velmi důležité zodpovědné individuální chování každého člověka. To platí hlavně pro jedince, kteří již respiračním onemocněním trpí. Tito lidé by měli více než jen pečlivě dodržovat pravidla respirační hygieny, t.j. při kašlání a kýchání používat, nejlépe jednorázové, kapesníky a při kýchání a kašlání si ústa zakrývat paží nebo rukávem (nikoliv jen samotnou rukou). Také účinná dezinfekce proti koronaviru je samotná dezinfekce povrchů proti koronaviru. 

9. Dezinfekce na koronavirus - Informujte se

Samotné sdílení relevantních informací víc než klíčové. Pokud hledáte odpovědi od odborníků a nebo máte jakékoliv obavy, nejjednodušší cestou je, se na nás obrátit a informovat se o možnostech dezinfekce na koronavirus.

10. Dezinfekce proti koronaviru - Nevěřte hoaxům

Nový koronavirus vzbuzuje nemálo obav, kterých využívají nejrůznější šiřitelé falešných zpráv. Kromě vyložených mýtů k tomuto tématu koluje i řada různých polopravd a hlavně nepřesností. Hoaxy ve výsledku boj s koronavirovou nákazou pouze zhoršují a mohou dokonce poškodit zdraví. Stále zde hlavně platí, že je účinná dezinfekce proti koronaviru.

Naše firma Deratizace Praha vám může nabídnout deratizace, dezinsekce a zmiňované dezinfekce. Na úspěšnost jednotlivých zákroků vám dáme 100% záruku.